Je těžko vládnout lidu, který má mnoho vědomostí.   Lao C´

O Cittadelle

Dobrý den Vám přeji..
Jsme sdružením tvůrců, kteří se od poloviny devadesátých let společně zabývají tvorbou populárně naučného a reklamního videa, televizního dokumentu, internetové a multimediální aplikace. Jindy nebo jinde se nazývají corporate a image video, dokumentární a výukový film, virální video, webdesign, tvorba webových stránek, multimediální či interaktivní aplikace, reklamní TV spot apod.
Jak se život vyvíjí, pustili jsme se pro naše zákazníky (často na jejich přání) i do tvorby profesionální fotografie a tištěné publikace; příběhy, akce, kampaně, výroční zprávy, kalendáře a jiné ´produkty´, spojené někdy spíše se společenskou než obchodní prezentací...

 

 

K našim klientům, pro které realizujeme uvedené ´produkty´, patří státní instituce, organizace vzdělávání a výzkumu (ministerstva a jiné organizace státní správy, výzkumné ústavy, vysoké školy, muzea, národní parky, městské úřady apod.), české i zahraniční výrobní, technologické aj. společnosti působící na tuzemském trhu a v neposlední řadě také neziskové organizace. Po dobu naší existence jsme zpracovali již několik set krátkých filmů, šotů, dokumentů, webů a aplikací různého charakteru.

Disponujeme komplexním zázemím pro tvorbu výše uvedených ´produktů´: kamerové štáby a postprodukční studia na špičkové profesionální úrovni, dvě grafická a softwarová pracoviště pro realizaci webových a multimediálních projektů. Kmenové i širší zázemí tvoří scénáristé, režiséři, kameramani, střihači, fotografové, grafici a programátoři. Spolupracujeme rovněž s renomovanými externími spolupracovníky - scénáristy, režiséry, herci a komentátory.

 

 

Nabízíme nejen kompletní zpracování audiovizuálního, multimediálního či tištěného díla, ale i další služby s ním spojené: cizojazyčné verze (rodilí mluvčí), české komentáře od známých osobností (herci, moderátoři), různé aktualizace a úpravy filmů a multimédií, samozřejmostí jsou letecká natáčení, komponovaná hudba, náročné počítačové animace a vizualizace, výroba CD/DVD/flash aj. nosičů pro distribuci., upgrade a správa webových stránek.

Zkrátka a prostě: filmy i multimédia na klíč.

Produkční možnosti zpracování audiovizuálních prezentací, tematických dokumentů či multimediálních aplikací jsou široké: forma zpracování se zaměřením na cílové skupiny, užití audiovizuální techniky, grafický a animační software atd. Záleží i na Vašich konkrétních požadavcích, jako jsou lokality natáčení a počet natáčecích dnů, případný počet cizojazyčných verzí, rozměr a forma užití počítačové grafiky a animací.

Dílo bude vždy výsledkem naší úzké spolupráce.

Pokud je naše nabídka pro Vás zajímavá a aktuální, jsme připraveni představit Vám naši činnost a výše uvedené ´produkty´.
 

      Zdeněk Hromádko    
          Cittadella Production

tvorba www strnek