Dobrý člověk není výřečný. Výřečný nemůže být dobrý.   Lao C´

Technologie výroby

Propagační, dokumentární a vzdělávací videofilmy

Disponujeme několika kamerovými štáby v Praze a na Moravě, kde máme rovněž dvě profesionální střihová pracoviště. Audiovizuální projekty zpracováváme dle potřeby a nároků zákazníků v "televizním" formátu full HD (1080p).

 

 

Multimediální aplikace

Vyrobíme multimediální prezentaci obsahující kvalitní multimediální efekty (televizní znělky, krátké animované filmy, 3D vizualizace a animace budov, zařízení, produktů atd.).
Od počáteční analýzy, konzultace návrhů, přes tvorbu grafiky a struktury, programování, výrobu a formátování obsahu až do výsledné realizace. Aplikace jsou programovány a odladěny tak, aby je uživatelé / Vaši uákazníci bezproblémově spustili v široké škále zařízení (tablety, stolní PC). Prezentaci dodáme na CD, DVD, HD DVD, Blu-ray médiích či flash discích.


Webdesign - internetové aplikace

Moderní a přehledný design.  Design stránek je responsivní - přizpůsobí se použitému zařízení (mobilní telefon, tablet, PC).
Webové stránky používají nové technologie jako je HTML5. Kód stránek je responsivní s ohledem na použité zařízení k zobrazení www stránek. Technologie, které jsou na ústupu a tvořily by možnou překážku nepoužíváme (Flash, Java).
Redakční systém je modulární – je možné jej rozšiřovat o další pluginy.
Kód stránek je uzpůsoben tak, aby od základu odpovídal pravidlům SEO a byl „přátelský“ pro roboty webových vyhledávačů.
Součástí řešení je i integrovaný helpdesk, který urychluje řešení problémů a požadavků.
 

 

 

 

 

tvorba www strnek