Čemu říkáme hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu. Ta je příčinou, hospodářský úpadek následkem. Potřebujeme mravní stanoviska k lidem, k práci a veřejnému majetku. Nepodporovat bankrotáře, nedělat dluhy, nevyhazovat hodnoty za nic, nevydírat pracující. Tomáš Baťa

WEBDESIGN

Nabízíme kompletní vytvoření Vaší webové prezentace, včetně zpracování kreativních grafických návrhů. Analyzujeme potřeby nejen Vaší firmy, ale především Vašich zákazníků.

Máme k dispozici spolupracovníky, kteří zabezpečují kompletní proces tvorby internetové prezentace: analýza, grafický design, programování, testování, administrace a správa aplikací.

Před zahájením prací Vám můžeme předložit k výběru různé grafické návrhy, následně zpracujeme grafiku a stromovou strukturu nového webu. Dále s Vaší spoluprací shromáždíme podklady pro naplnění nové aplikace, kterou těmito daty naplníme. Pro naprogramování stránek používáme nejrozšířenější postupy tvorby webových stránek a prezentací.

Samozřejmě dbáme na kompatibilitu i s alternativními prohlížeči. Většinou dodáváme vlastní redakční systém CittaRS, dlouhodobě aktualizovaný a doplňovaný dle neustálého vývoje v této oblasti, pro Vaši následnou vlastní aktualizaci a správu Vašich nových webových stránek. Můžeme zapracovat i systém na podporu prodeje Vašeho zboží či další databázové moduly (konference a semináře včetně přihlašování účastníků, činnosti/projekty/publikace Vašich vědeckých pracovníků včetně jejich následného vyhledávání apod.). Aby Vaše prezentace nebyla v záplavě informací na internetu přehlédnuta, připravíme pro Vás tzV. SEO optimalizaci s cílem zajištění nebo zvýšení návštěvnosti.

A příklady naší práce ?
Kde jinde, než v sekcích ukázky KOMERČNÍ , STÁTNÍ a POPULÁRNĚ NAUČNÉ...
 

 

 

 

tvorba www strnek