Moudrý člověk je jako voda. Voda prospívá všemu a s ničím nesoupeří. Lao C´

WEBDESIGN

Nabízíme kompletní vytvoření Vaší webové prezentace, včetně zpracování kreativních grafických návrhů. Analyzujeme potřeby nejen Vaší firmy, ale především Vašich zákazníků.

Máme k dispozici spolupracovníky, kteří zabezpečují kompletní proces tvorby internetové prezentace: analýza, grafický design, programování, testování, administrace a správa aplikací.

Před zahájením prací Vám můžeme předložit k výběru různé grafické návrhy, následně zpracujeme grafiku a stromovou strukturu nového webu. Dále s Vaší spoluprací shromáždíme podklady pro naplnění nové aplikace, kterou těmito daty naplníme. Pro naprogramování stránek používáme nejrozšířenější postupy tvorby webových stránek a prezentací.

Samozřejmě dbáme na kompatibilitu i s alternativními prohlížeči. Většinou dodáváme vlastní redakční systém CittaRS, dlouhodobě aktualizovaný a doplňovaný dle neustálého vývoje v této oblasti, pro Vaši následnou vlastní aktualizaci a správu Vašich nových webových stránek. Můžeme zapracovat i systém na podporu prodeje Vašeho zboží či další databázové moduly (konference a semináře včetně přihlašování účastníků, činnosti/projekty/publikace Vašich vědeckých pracovníků včetně jejich následného vyhledávání apod.). Aby Vaše prezentace nebyla v záplavě informací na internetu přehlédnuta, připravíme pro Vás tzV. SEO optimalizaci s cílem zajištění nebo zvýšení návštěvnosti.

A příklady naší práce ?
Kde jinde, než v sekcích ukázky KOMERČNÍ , STÁTNÍ a POPULÁRNĚ NAUČNÉ...
 

 

 

 

tvorba www strnek