O CITTADELLE

Jsme sdružením lidí, kteří se od poloviny devadesátých let společně zabývají tvorbou videa, internetových a multimediálních aplikací. Později jsme se pustili, často na přání našich zákazníků, do tvorby profesionálních fotografií, grafiky a přípravy tištěných publikací.

K našim klientům patří státní organizace, instituce vědy a vzdělávání, české i zahraniční výrobní a technologické společnosti, a také neziskové organizace.

Disponujeme komplexním zázemím pro tvorbu výše uvedených produktů: kamerové štáby a postprodukční studia na špičkové profesionální úrovni, grafická a softwarová pracoviště. Kmenové i širší zázemí tvoří scénáristé, režiséři, kameramani, střihači, fotografové, grafici a programátoři.

Nabízíme kompletní zpracování audiovizuálního, multimediálního či tištěného díla i další služby s ním spojené, cizojazyčné verze (rodilí mluvčí), české komentáře známých osobností (herci, moderátoři), aktualizace a úpravy filmů a multimédií, letecké natáčení, natáčení dronem, počítačové animace a vizualizace, upgrade a správa webových stránek.

Produkční možnosti zpracování audiovizuálních prezentací, webových stránek nebo prezentačních tiskovin jsou široké: forma zpracování se zaměřením na cílové skupiny, užití audiovizuální techniky, grafický a animační software atd.
Záleží také na Vašich konkrétních požadavcích, jako jsou lokality natáčení, cizojazyčné verze, rozsah a forma užití počítačové grafiky a animací apod.

filmy, tiskoviny, multimédia na klíč

Tyto produkty mohou být využívány tolika způsoby, že by si to zasloužilo svoji vlastní kapitolu. Vždy je však důležité, za jakých podmínek bude Vaše dílo vznikat.

Naše sdružení Cittadella je schopno, díky špičkovému profesionálnímu vybavení, více než dvacetiletým zkušenostem celého tvůrčího týmu i širokému záběru externistů zajistit optimální zpracování uvedených produktů v širokém spektru nabídky.

Natočili jsme již několik stovek projektů od krátkých videofilmů, polo-hraných dokumentů až k reklamním spotům. Internetové a multimediální aplikace realizujeme s mnohaletou znalostí technologií a trendů. Naši fotografové a grafici připraví návrhy, které Vás mohou uspokojit jak pocitově a esteticky, tak odborně a technicky.

V dalších rubrikách našeho webu se můžete seznámit s našimi referencemi, prohlédnout si realizované filmy, weby, fotografie, tiskoviny, a více se tak informovat o naší produkci.

 

Dílo bude vždy výsledkem naší úzké spolupráce.

 

 

 

Zdeněk Hromádko a tým Cittadella

těšíme se na případnou spolupráci, vyjdeme Vám vstříc ve všech konkrétních požadavcích