WEBDESIGN | MULTIMEDIA

Nabízíme kompletní vytvoření Vaší webové prezentace, včetně zpracování kreativních grafických návrhů. Analyzujeme potřeby nejen Vaší firmy, ale i Vašich zákazníků.

Máme k dispozici spolupracovníky, kteří zabezpečují kompletní proces tvorby internetové prezentace: analýza, grafický design, programování, testování, administrace a správa aplikací.

Před zahájením prací Vám můžeme předložit k výběru různé grafické návrhy, následně zpracujeme grafiku a stromovou strukturu nového webu. Dále s Vaší spoluprací shromáždíme podklady pro naplnění nové aplikace, kterou těmito daty naplníme. Pro naprogramování statické a dynamické části stránek používáme nejrozšířenější postupy tvorby webových stránek a prezentací.

Standardem je dnes moderní a přehledný responsivní design - přizpůsobí se každému použitému zařízení (mobilní telefon, tablet, PC).
Webové stránky používají nové technologie jako je HTML5. Kód stránek je rovněž responsivní s ohledem na použité zařízení k zobrazení www stránek. Technologie, které jsou na ústupu a tvořily by možnou překážku, nepoužíváme (Flash, Java).

Samozřejmě dbáme na kompatibilitu s obvyklými webovými prohlížeči. Využíváme redakční systém WordPress, celosvětově nejdynamičtější, průběžně a dlouhodobě aktualizovaný celosvětovou IT komunitou (funkce, pluginy), i pro Vaši následnou vlastní aktualizaci a správu webových stránek, pokud nebudete chtít využívat našich následných služeb. Můžeme zapracovat i systém na podporu prodeje Vašeho zboží či další databázové moduly (konference a semináře včetně přihlašování účastníků, činnosti/projekty/publikace vědeckých pracovníků včetně jejich následného vyhledávání apod.).